Istotne zmiany

Pewna część mężczyzn i kobiet zmienia się i to tak na stałe, czyli odstawiają papierosy i inne używki wtedy gdy dostrzegą to, że kuzyn lub kuzynka choruje na raka i że zostało jej mniej niż rok życia. Tego typu doświadczenia życiowe powiązane z osobami dość bliskimi odmieniają i to na dobre. Kluczowe znaczenie ma też i to, że osobie odmieniającej towarzyszą dość często myśli powiązane z tym, że miała ona czy też ma dokładnie takie same dolegliwości i co równie istotne te osoby zaczynają się badać lepiej od własnych kuzynów. Badania takowe mogą nic nie wykryć, czyli wiele wyjdzie pozytywnie i co najistotniejsze lekarze nawet mogą wspominać danej osobie, że totalnie nie widać po niej tego, że jeszcze tydzień wcześniej paliła tę jedną paczkę papierosów dziennie. Takie gadanie rzecz jasna to nie pewnik tego, że nadal będzie lepiej. Mowa tu o tym, że nie wiadomo jak za jakiś rok wyjdą te same badania i dlatego dana osoba obawiająca się znacznie gorszego życiowego scenariusza odstawia papierosy, a nawet zaczyna to bieganie po parku, jedzenie produktów z dopiskiem BIO na opakowaniu i chce też uczynić coś by po jej zębach nie było widać tego że paliła latami.

Śmierć kuzynki lub kuzyna.

Wydarzenie takie jak śmierć kuzynki lub kuzyna rzecz jasna musi zmienić bardzo wiele. Mowa tu o tym, że w głowie osoby, która straciła kuzyna z którym to od najmłodszego bawiła się w piaskownicy pojawiają się różne myśli. Te myśli są powiązane z tym, że obydwoje zaczęli palić papierosy dokładnie w tym samym wieku i co równie ważne palili z tą samą intensywnością. Problem tkwi tylko w tym, że kuzyna już nie ma, a krewniak lub krewniaczka pozostała z tymi czarnymi myślami dotyczącymi dalszego losu. Tego typu doświadczenie musi wpłynąć na wielu i wielu przestawia się na żywność ekologiczną i na inne zdrowe produkty. Takie osoby zaczynają jeździć rowerem lub biegać po parku, a nawet wykupują ten karnet w siłowni i to nie tylko po to by wyglądać lepiej, ale też by lepiej się czuć. Istotnym jest dla tych osób też i to badanie się co roku lub co pół roku, po to by wiedzieć co się dzieje z ich ciałami. Dlatego odwiedzają lekarzy z wieloma typami znamion.

Lekkomyślni.

Pewna część osób, którzy stracili kuzyna lub brata nie robi sobie nic z tego, że musi się badać. Mowa tu konkretnie o tym, że twierdzą otwarcie o tym, że są silniejsi lub zdrowsi. Tego typu stwierdzenia znikają w ich głowach dokładnie wtedy gdy dochodzi do tego zasłabnięcia i co równie ważne właśnie wtedy dowiadują się kilku ważnych wzmianek o własnych i nie znanych wcześniej dolegliwościach.

POWIĄZANE POSTY