Strona głównaMuzykaPobieranie muzyki z YouTube wcale nie musi być trudne - zobacz jak...

Pobieranie muzyki z YouTube wcale nie musi być trudne – zobacz jak to zrobić

YouTube to platforma najczęściej używana do słuchania muzyki. Znajdziemy tam swoje ulubione kawałki muzyczne w wysokiej jakości, teledyski i teksty. Odtwarzanie muzyki w tle nie zawsze jest możliwe, dlatego możemy ściągnąć ulubione kawałki na telefon.

Jak ściągnąć muzykę na telefon z YouTube?

YouTube to połączenie usługi przesyłania strumieniowego i świetnej muzyki, inspiracja filmowa w sobotnie wieczory i główne okno na świat. Darmowa wersja usługi ma jednak poważny mankament – nie daje ona możliwości słuchania muzyki po zablokowaniu ekranu smartfona. Irytujące są też reklamy, pojawiające się w nagraniu w losowych momentach. Oczywiście jednym z rozwiązań jest opłacenie subskrypcji YouTube Premium i cieszenie się takimi możliwościami, jak:

 1. Pobieranie ulubionej muzyki na urządzenie i słuchanie jej bez ograniczeń.
 2. Oglądanie milionów filmów na YouTube bez reklam.
 3. Pobieranie filmów i list odtwarzania na telefon komórkowy w celu oglądania w trybie offline.
 4. Odtwarzanie filmów na telefonie komórkowym nawet wtedy, gdy używasz innych aplikacji lub gdy ekran jest wyłączony.

Można jednak uniknąć potrzeby opłacania subskrybcji YouTube premium pobierając pojedyncze utwory, listy odtwarzania, a nawet całe kanały jako plik. Umożliwi to nam odtwarzanie muzyki bez połączenia z Internetem i oszczędzanie pakietu danych. Jest to również bardzo przydatne w samolocie, gdzie urządzenia często nie mogą być podłączone do sieci przez kilka godzin. W Internecie jest wiele witryn, z których można pobrać gotowe pliki audio YouTube. Korzystanie z nich sprawdza się, jeśli zależy nam na szybkim otrzymaniu niewielkiej ilości plików.

Rodzaje downloaderów do ściągania muzyki z YouTube

Kopiowanie utworów na wybrane urządzenie nie jest trudne – wystarczy kilka kliknięć. W Internecie dostępne są specjalne konwertery, które wyodrębniają plik audio lub wideo z określonego adresu. Są szczególnie przydatne, jeśli chcesz szybko pobrać pojedynczą piosenkę.

 • Download4.CC

Strona jest bardzo intuicyjna i dzieli nas tylko kilka kliknięć od pobrania naszego ulubionego teledysku lub piosenki. Po prostu wklej link i naciśnij przycisk “pobierz”. W następnym kroku musimy tylko zdecydować, czy chcemy pobrać plik jako teledysk MP4, czy jako klasyczną piosenkę MP3.

 • Youtube MP3 Converter 

Jest to szybka witryna do pobierania muzyki YouTube wolna od reklam. Po zakończeniu konwersji wyświetlane są dwie informacje, aby upewnić się, że konwersja jest poprawna: czas trwania audio lub wideo, a także rozmiar pliku.

 •  2conv Online

Aby z niego skorzystać wystarczy skopiować adres utworu do schowka i wkleić go w wybranym polu. Następnie wybierz rozszerzenie gotowego pliku – dokonując odpowiedniego wyboru możesz pobrać piosenkę wraz z teledyskiem.

Muzykę z serwisu YouTube możemy pobierać także za pośrednictwem następujących witryn:

 • flvto.biz,
 • mp3y.download,
 • x2download.com,
 • czy też y2meta.com.

Każdy z nich działa w ten sam sposób. Na stronie głównej wklej link do filmu YouTube i kliknij „pobierz”. Po kilku sekundach będziemy mieć plik przekonwertowany na format mp3, który możemy zapisać na swoim urządzeniu.

Możemy również korzystać z bezpłatnych zewnętrznych aplikacji na Androida, takich jak:

 1. News Pipe
 2. AT Player
 3. 4K Video Downloader.

Obok kazdego odtwarzanego klipu znajduje się przycisk pobierania, pozwala on zapisywać nasze ulubione piosenki do biblioteki offline aplikacji – przez co możemy słuchać muzyki całkowicie za darmo. Dodatkowo aplikacje te mają możliwość odtwarzania filmów w tle, lub gdy ekran jest zablokowany. To dobra alternatywa dla zwykłego YouTube’a w telefonie.

POWIĄZANE POSTY