Pasję do rysunku zaczęła realizować już w dzieciństwie. Początkowo uczestniczyła w zajęciach ogniska plastycznego w Malborku, prowadzonych przez malarza Jerzego Krempa. By już jako osoba dorosła, sięgnąć po dyplom z grafiki warsztatowej w pracowni prof. Mirosława Piotrowskiego. Obecnie zajmuje się głównie grafiką cyfrową, rysunkiem, a także monotypią i malarstwem.

Prace prezentowane w galerii pochodzą z dwóch cyklów: Sny i Kokeshi. Cykl Sny powstał w latach 2008-2013. Są to kompozycje refleksyjne, surrealne, zamknięte w tajemniczej i kameralnej, choć na pozór prozaicznej przestrzeni. Prezentowany cykl prac Kokeshi został zainspirowany kulturą Japonii i tradycyjnymi japońskimi laleczkami kokeshi. Jest to seria najnowszych prac, odzwierciedlających aktualne zainteresowania sztuką wschodu, tradycją Japonii, ikoną i rękodziełem.

Artystka na co dzień zajmuje się projektowaniem graficznym. Jest absolwentką Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu, na wydziale grafika. Zajmuje się różnymi technikami graficznymi: linorytem, monotypią i digital painting.