W Pradze otworzyła się pierwsza na świecie „naga galeria”

Voayer Gallery to pierwsza galeria ze stałą wystawą prawdziwych, nagich ludzi.

Pierwsze otwarcie wystawy VOAYER z nagimi modelkami odbyło się w Pradze już wiosną 2017r. Zakończyła się ona wielkim sukcesem i udziałem ponad 1500 odwiedzających. Dodatkowe ekspozycje odbyły się w 2018 r. w Galerii Dancing House, a następnie w tym samym roku „wystawiono” także nagich mężczyzn.

W kwietniu 2019r. organizatorzy VOAYERa zdecydowani się na otwarcie stałej ekspozycji. To pierwsza galeria na świecie, w której odwiedzający mogą codziennie oglądać, dotykać i fotografować modeli. Prezentowani są zarówno mężczyźni jak i kobiety, a odwiedzający muszą nosić gumowe rękawiczki.

„DOTYKANIE DOZWOLONE”

Według organizatora Mário Petreje, doświadczenie to ma przybliżyć ludzi do mniej popularnych fetyszy, ukazując jednocześnie piękno ludzkiego ciała i doświadczenia seksualnego.

„Nagość jest obecnie bardziej powszechna w świecie online, niż w rzeczywistości. W trakcie wystawy podobnie jak podczas zbliżenia doświadczamy nagości innych istot. Dlatego ważnym celem ekspozycji VOAYER jest przekazanie tego ekscytującego doświadczenia w czasie rzeczywistym”.

Wystawa przeznaczona jest dla widzów pełnoletnich, czas wizyty to 1,5 godziny. Więcej na www.instagram.com/voayerofficial/

Zostaw komentarz

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments